Back

Site Hızlandırma Hizmeti

[vc_row][vc_column width=”1/2″][ut_animated_image image=”8280″ size=”full” custom_width=”” custom_height=”” custom_crop=”on” image_opacity=”100″ image_border_radius=”0″ align=”left” align_tablet=”inherit” align_mobile=”center” link_type=”none” lightbox_size=”hd” link=”” lightbox_iframe=”” hide_image_title=”yes” hover=”no” caption_style=”” caption_content=”caption” custom_caption=”” custom_caption_small=”” caption_transform=”” caption_font_weight=”” caption_letter_spacing=”0″ caption_font_size=”” caption_line_height=”” caption_color=”” caption_background=”” caption_below=”no” caption_below_transform=”” caption_below_font_weight=”bold” caption_below_letter_spacing=”0″ caption_below_font_size=”” caption_below_line_height=”” caption_below_color=”” image_offset=”no” image_zoom=”yes” shadow=”no” shadow_canvas_color=”” shadow_color=”” revealfx=”off” revealfx_color=”” revealfx_direction=”lr” revealfx_delay=”0″ revealfx_duration=”750″ glitch_transparent=”off” glitch_effect=”none” glitch_effect_transparent=”none” permanent_glitch=”on” accent_1=”” accent_2=”” accent_3=”” rotation=”0″ rotation_tablet_change=”off” rotation_tablet=”0″ rotation_mobile_change=”off” rotation_mobile=”0″ effect=”” animation_duration=”” animate_once=”yes” animate_tablet=”false” animate_mobile=”false” delay=”false” delay_timer=”” class=”” cursor_skin=”inherit” css=””][vc_column_text]Site hızlandırma hizmeti, web sitelerinin yüklenme süresini kısaltma işlemidir. Sitelerde gerekli optimizasyonu yapan  ekibimiz, sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlamaktadır. Daha hızlı yüklenen sayfaları kullanıcı deneyimi açısından oldukça önemli bir kriterdir. Unutmamak gerekir ki; hızlı site, mutlu ve memnuniyet duyan müşteri anlamına gelir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Site Hızlandırma Hizmeti Fiyatları

Web kullanıcıları için en tahammül edilmez şeylerden biri yavaş yüklenen web sayfalarıdır. Her şeyin böylesine hızlı aktığı bir çağda yavaş web siteleri, rekabet yarışını kaybetmeye mahkum hale gelir. Ancak neyse ki, bu sorun çözümsüz değildir.

Siteleriniz için sunduğumuz hızlandırma hizmeti ile yavaş yüklenme probleminden kurtulabilirsiniz. Üstelik daha sonra bu sorunla tekrar karşılaşmamanız için de önemli bir yol haritası sunmaktayız. Tüm sürecin ardından kullanıcılarınızı rahatsız etmeyecek, hızlı bir siteye sahip olacaksınız.

Web davranışları analizi uzmanı Kissmetrics’e göre, kullanıcıların %25’i web sitelere dört saniye süre tanıyor. Web sitesi bu süre içinde yüklenmezse, kullanıcı orada vakit harcamak istemiyor ve siteyi terk ediyor. Daha da önemlisi, ziyaretçilerin %47’si ise bir web sayfasına yüklenmesi için iki saniye veriyor.

Hız sorunuyla kullanıcılarını karşılayan bir web site, müşteri ilişkisi başlatmak için iyi bir izlenim sunmaz. Öyle ki, E-Ticaret devi Amazon için bile her 100 ms’lik yükleme süresi, satışlarda %1’lik bir kayıp oluşturuyor. Eğer siz de bu sorunla karşılaşmak istemiyorsanız, hemen müdahale etmelisiniz. Sizler için piyasanın en iyi site hızlandırma hizmeti fiyatları sunmaktayız.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Site Hızlandırma Hizmeti Nedir?

Hızlandırılmış site sayesinde Google optimizasyonunu da ıskalamayacaksınız. Nitekim arama motorunun amacı, kullanıcılara en iyi sonuçları vermektir. Bu sebeple, arama sonuçlarında hız kriteri önemli bir rol oynayacaktır. Siteniz ışık hızında yükleniyorsa, yerinizi sıralamalardaki en üstteki sayfalarda bulabilirsiniz.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Web Site Hızlandırma Hizmeti Nedir?

Yavaş bir site ziyaretçilerinizin ilgisini azaltır. Bu durumda ya sayfa yüklenmeden siteden ayrılırlar ya da başka bir sayfa açmaya dair ilgilerini yitirirler. Tabi bu da mesajlarınızı tam olarak iletememenize neden olur.

Sayfalarınızın arama sonuçlarındaki sıralaması, Google’a göre ziyaretçilerinizin memnuniyetine bağlıdır. Google, yavaşlığın kullanıcıları memnun etmediğini düşünür ve bu nedenle kaplumbağa sayfalarını ağır şekilde cezalandırır.

Sitenizin hızlı olması, ziyaretçilerinizi sitede daha fazla zaman geçirmeye teşvik eder. Buna bağlı olarak, içeriğinize ne kadar çok başvururlarsa, satışa ve kazanca da o kadar yakın olursunuz.

Meraktan diğer sayfalara göz atmak, öncelikle ziyaretçilerinizin memnuniyetine bağlı olan bir olasılıktır. Bu da mutlaka yükleme hızına bağlıdır. Yüksek performanslı bir siteye sahip olmak, potansiyel müşterileriniz için ilk ilgi çekici deneyimdir.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][ut_animated_image image=”8281″ size=”full” custom_width=”” custom_height=”” custom_crop=”on” image_opacity=”100″ image_border_radius=”0″ align=”left” align_tablet=”inherit” align_mobile=”center” link_type=”none” lightbox_size=”hd” link=”” lightbox_iframe=”” hide_image_title=”yes” hover=”no” caption_style=”” caption_content=”caption” custom_caption=”” custom_caption_small=”” caption_transform=”” caption_font_weight=”” caption_letter_spacing=”0″ caption_font_size=”” caption_line_height=”” caption_color=”” caption_background=”” caption_below=”no” caption_below_transform=”” caption_below_font_weight=”bold” caption_below_letter_spacing=”0″ caption_below_font_size=”” caption_below_line_height=”” caption_below_color=”” image_offset=”no” image_zoom=”yes” shadow=”no” shadow_canvas_color=”” shadow_color=”” revealfx=”off” revealfx_color=”” revealfx_direction=”lr” revealfx_delay=”0″ revealfx_duration=”750″ glitch_transparent=”off” glitch_effect=”none” glitch_effect_transparent=”none” permanent_glitch=”on” accent_1=”” accent_2=”” accent_3=”” rotation=”0″ rotation_tablet_change=”off” rotation_tablet=”0″ rotation_mobile_change=”off” rotation_mobile=”0″ effect=”” animation_duration=”” animate_once=”yes” animate_tablet=”false” animate_mobile=”false” delay=”false” delay_timer=”” class=”” cursor_skin=”inherit” css=””][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Site Hızlandırma Hizmeti Neden Önemlidir?

Site hızı, kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda ilk dikkat edilmesi gereken faktördür. Çünkü bir web sitesini ziyaret eden kullanıcılar ilk olarak site hızı performansıyla karşılaşacaktır. Site içeriği ne kadar iyi olursa olsun, yavaş bir site ilgi çekmeyecek ve ziyaretçileri kaçıracaktır. Bu sebeple site hızı mutlaka dikkat edilmesi gereken bir faktördür.

Site hızlandırma web sitenizi birçok açıdan olumlu etkileyecektir. Bu olumlu etkilerden bazıları şunlardır:

  • Ziyaretçi memnuniyeti artar.
  • Web sitenin arama sonuçlarında sıralaması yükselir.
  • Kullanıcıların sitede geçirdiği süre uzar.
  • Kullanıcıların tekrar siteyi ziyaret etme olasılığı artar.
  • Web sitesi hızı, site kalitesiyle ilgili bir referans oluşturur.

Bu ve daha fazla olumlu etkiyi keşfetmek için bugün siz de Metromas’ın site hızlandırma hizmetinden destek alabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Metromas Web Tasarım SEO
Metromas Web Tasarım SEO
https://metromas.com
Güç kazanmaktan gelmez. senin mücadelen, senin gücünü artırır. Zorluklardan geçtiğinde ve teslim olmamaya karar verdiğinde, bu güçtür.