Metromas Logo

Metromas ile, Dijital Pazarlama Yeniden Tanımlandı.

Metromas, veri analizlerini kullanarak markaya özel dijital pazarlama stratejileri üreten bir dijital pazarlama ajansıdır. Markanızı doğru hedefe, doğru mesajla, doğru zamanda ulaştırarak işinizi büyütüyoruz.

* Endişelenmeyin. Spam yapmıyoruz.

Dot
Mails logo 1
Mails logo 2
Mails logo 3
Mails logo 4
Mails logo 5

İyi Strateji, Sonuç Odaklı Pazarlama

Sürecin tamamını oluşturup aksiyon almaktan heyecan duyan bir ekip ile çalışmak… Yeni motivasyon kaynağınız.

3

Analiz

İşletmenizin mevcut durumunu beraberce gözden geçiriyoruz. Sorunlarınızı, hedeflerinizi ve işinizi analiz ediyoruz.

Detaylandırma

İşinizdeki eksi ve artılara göre detaylandırdığımız rapor doğrultusunda dijital pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.

2

Strateji

Geliştirdiğimiz stratejiyi uygulamaya alarak geliri arttırmak üzere hedeflenen dönüşüm için süreci yakından takip ediyoruz.

Müşterilerinizin size nasıl ulaşacaklarını biliyoruz.

Dijital pazarlama tek koldan ilerlediğinizde kazanç sağlayabileceğiniz bir konu değildir. Aslında birden çok platformda stratejik pazarlama taktikleri ile hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Nasıl mı? Bize yazın.

Google Ads

Google Ads, Google arama sonuçları, YouTube, web siteleri ve mobil uygulamalarda reklam gösterme imkanı sunan bir platformdur. Google reklamları ile müşterilerinizin sizi aradığı yerdesiniz. Rakiplerinizi arayan müşterilerinize ulaşmanın etik yolu.

Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlelere ürün veya hizmetlerinizin tanıtımını yapmak ve marka bilinirliğinizi artırmak amacıyle size özel strateji ve içerikler üretiyoruz. Uzmanlarımız Meta Business platformunda veri analizine dayalı reklam uygularlar.

Web Tasarım

Kullanıcı deneyimine önem göstererek tasarladığımız web sitelerinizde hizmetinizi, ürünlerinizi ve kurumsalınızı vurguluyoruz. Unutmayın, web siteniz internetteki işyerinizdir. Sonuç odaklı bir deneyimle kullanıcılarınızı harekete geçiriyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

İşletmenizin e-ticaret stratejilerini geliştirerek satışlarını ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca markanıza E-ticaret planı oluşturarak işletme hedeflerine, ürünlerinize ve hizmetlerinize uygun çözümler sunuyoruz.

E-Ticarette satışlarınızı arttırmak için, dijital pazarlamadan faydalanın.

İşlerinizi büyütmek istiyorsanız, dijitalde doğru stratejilerle hedeflerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun en doğru yolu bu. Çünkü, artık işyerinize binlerce kişi uğrayabiliyor.

Metromas’a ulaşın. Nasıl yapacağımızı konuşalım.

Google reklamları ile gelirinizi arttırın.

Artık ihtiyaçlarınızın neredeyse tümünü Google’da aradığınızı fark ettiniz mi? Google reklamları ile hedef kitlenizin sizi aradığı yerde olun.

Metromas’a ulaşın. Nasıl yapacağımızı konuşalım.

Bizi Değerlendirenler

Caner dönmez
Caner Dönmez
2023-03-21
aklımdaki web site projemi kısa sürede ayağa kaldırdılar şimdi aktif vaziyette kullanmaktayım destek ve iletişim satış sonrası da devam ediyor, tavsiye ederim. Kaliteli hizmet aldığım için mutluyum.
Ahmet cirit
Ahmet Cirit
2021-12-25
Web tasarımda ilk akla gelen yer.
Tarkan şifayi
Tarkan Şifayi
2021-12-17
Çok kaliteli ve işinin ehli

Blog Yayınlarımız

Eticarette rakip analizi ref dopinggo
SEO

SEO Rakip Analizi Nasıl Yapılır?

SEO rakip analizi, web sitenizin rekabetçi alanında nasıl performans gösterdiğini anlamanıza yardımcı olan önemli bir adımdır.

E ticaret
E-Ticaret

Trendyol’da Satıcı Olmak

Trendyol’da satış yapmak için öncelikle Trendyol’un web sitesine veya mobil uygulamasına kaydolmanız gerekiyor.

Blog son
E-Ticaret

Meta Business (Facebook ve Instagram) Reklamları

Facebook ve Instagram’da sponsorlu reklamlar, kullanıcılara yönelik hedeflenmiş reklamlardır. Reklam verenler; reklam bütçelerini belirleyerek, yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanları ve davranışlarına göre belirli bir kitleye erişmek için Instagram’da reklam verebilirler.

Dropshipping
Dropshipping

Dropshipping Nedir ? Nasıl Yapılır?

Dropshipping, birçok kişi için çekici bir iş modeli olabilir çünkü stok tutma veya nakliye işlemleri gibi zorluklardan kaçınarak düşük maliyetli bir işletme kurmalarına izin verir.

E ticaret e commerce
İnternet

E-Ticarete Nasıl Başlanır?

E-ticaret, internet üzerinden ürün ve hizmetlerin satıldığı bir iş modelidir. E-ticaret yapmak için öncelikle bir web sitesi veya online mağaza oluşturmanız gerekiyor.

Tebrikler! İletişime Geçmeyi Başardınız.

En kısa zamanda talebinize özel olarak ilgili kişiler geri dönüş sağlayacaktır. Beklemek istemiyor musunuz? Sorun değil. Aşağıdan hızlıca bize ulaşabilirsiniz.